Towarzystwo Izerskie » » Wernisaż wystawy fotograficznej w KAPRYSIE


Wernisaż wystawy fotograficznej w KAPRYSIE

22 marca 2012 w kategorii Relacje

W czwartek, 22 marca br. w restauracji KAPRYS przy ul. Jedności Narodowej w Szklarskiej Porębie odbył się wernisaż wystawy, na której zaprezentowano fotografie powstałe podczas wszystkich imprez odbywającego się w tym roku w Szklarskiej Porębie SKI RETRO FESTIWALU.

Wystawę otworzyła Anita Kaczmarska – dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury, Sportu i Aktywności Lokalnej w Szklarskiej Porębie. Stanisław Kornafel i Przemysław Wiater opowiedzieli o początkach retro-biegania i retro-zjeżdżania na nartach. Większość zdjęć jest autorstwa Bartosza Wójcikiewicza, kilka – Piotra Kaczmarskiego.

Wystawa fot w KAPRYSIENa zdjęciach – skoki i slalom na stylowych nartach, odbywający się w ramach Dwuboju Retro pod wyciągiem na Szrenicę, zabawy dzieci z Polski i Czech podczas RetroBałwanków, oraz BIEG RETRO i BIEG IZERSKI, które odbyły się na Orlu 10 marca br. Na ekranie dużego telewizora można było obejrzeć przegląd slajdów, czyli wszystkie fotografie powstałe podczas retro-zabawy.

Wybrane zdjęcia w dużych formatach oglądać będzie można do końca marca, a od kwietnia br. wystawa zostanie przeniesiona do Harrachova, które było partnerem projektu MOKSiAL, dofinansowanego z budżetu Unii Europejskiej. Wystawa w Harrachovie zakończy cykl zimowych retro-imprez.Komentowanie wyłączone.