Towarzystwo Izerskie » » Koniec lata


Koniec lata

2 września 2016 w kategorii Konkursy, Zapowiedzi, Zaproszenia
kociolkowanie

Kociołkowanie 2016 (fot. A. Lipin)

Jak co roku w Stacji Turystycznej ORLE, pod koniec września (24.) nad lasem rozniesie się aromat dobywający się z kociołków. Towarzyszyć mu będzie woń samodzielnie skomponowanych spirytualiów.

konkurs nalewek

Konkurs nalewek (fot. A. Lipin)

Kociołkowanie i konkurs nalewek to stałe już punkty jesiennego programu, którym miłośnicy dobrego smaku i Gór Izerskich żegnają letni sezon turystyczny.

Towarzystwo Izerskie zaprasza wszystkich, którzy w doborowym gronie turystycznym chcą spędzić miłe popołudnie i wieczór. Nie tylko tych, co to w piwniczce trzymają flasze zacnych trunków, nie wyłącznie świetnych kucharzy ogniskowych, nie tylko chętnych na wspólne biesiadowanie…

ela debska

Ela Dębska (źródło: eladebska.eu)

Zwłaszcza, że w tym roku program będzie znacznie bogatszy niż pichcenie i degustacja.

Otóż w kulturalno-rozrywkowej części programu wystąpi Ela Dębska. Aktorka, kompozytorka, gitarzystka i wokalistka, która znana jest nie tylko z ekranu, ale i z estrady. Jej repertuar balladowy z utworów Leonarda Cohena oraz bluesowy  Janis Joplin, wraz z autorskimi utworami przypadł do gustu szerokiej publiczności zwłaszcza po wydaniu w listopadzie 2012 r. debiutanckiej płyty Kochałam cię dziś rano/I loved you in the morning. Więcej o artystce przeczytacie na stronie Eli Dębskiej.

A to nie wszystko. Będzie też muzyczna niespodzianka!

W żegnaniu lata wezmą udział finaliści FLANELI 2016 – pierwszego pieszego górskiego rajdu retro, który ruszy tego samego dnia ze Szklarskiej Poręby.Komentowanie wyłączone.